NAROŻNIK DO SALONU: 3 PORADY, KTÓRE UŁATWIĄ WYBÓR TWOJEGO NAROŻNIKA

NAROŻNIK DO SALONU: 3 PORADY, KTÓRE UŁATWIĄ WYBÓR TWOJEGO NAROŻNIKA

Narożnik do salonu: 3 porady, które ułatwią wybór Twojego narożnika

Znajdujesz się właśnie na etapie remontu lub planowania aranżacji swojego salonu i zastanawiasz się, jaki narożnik wybrać? Zależy Ci na poczuciu komfortu, ale jednocześnie nie chcesz tracić nic na uroku i wyglądzie tego typu mebla? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Przed Tobą aż 3 wartościowe porady, dzięki, którym wzbogacisz swój salon o stylowy i funkcjonalny mebel. A dodatkowo – zmieścisz się w wyznaczonym budżecie!

  1. Zastanów się, jaką rolę ma pełnić narożnik

Najważniejszym elementem, o jaki musisz zadbać to odpowiedzieć sobie na pytanie: jaką funkcję ma spełniać narożnik?

Czy ma służyć jako przestrzeń do relaksu i wypoczynku w ciągu dnia? Spotkań z rodziną i znajomymi? A może wieczorami ma się zamieniać w pełnoprawne łóżko? W ofercie Ramaro czeka na Ciebie bogaty wybór narożników, które z łatwością dostosujesz do swoich oczekiwań.

  1. Określ preferowany wygląd oraz styl narożnika

Kolejnym czynnikiem, o którym musisz pomyśleć jest design Twojego wymarzonego mebla. Czy chcesz, aby wyróżniał się na tle salonu? Czy też wolisz, aby stanowił jego spójną i integralną część? W tym miejscu podejmij decyzję dotyczącą jego koloru, użytych wzorów, a także dodatków (poduszek, guzików, podnóżków itp.). W sklepie Ramaro odkryjesz całe bogactwo różnorodnych narożników, które z łatwością dopasujesz do wnętrza w każdym stylu. W doborze odpowiedniego narożnika, warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz.

Przykład realizacji architekta wnętrz z Piły

  1. Wskaż budżet, jaki możesz przeznaczyć na zakup narożnika

Gdy odpowiesz sobie na powyższe pytania – pora na ostatni krok. Mianowicie – zdecyduj, ile jesteś w stanie zapłacić za narożnik, które spełni Twoje oczekiwania. Uspokajamy! W Romaro znajdziesz salonowe meble na każdą kieszeń 😉.

Zależy Ci na tym, aby wybrać naprawdę idealny narożnik?

Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia projektanta wnętrz. Pomoc specjalisty sprawi, że Twoje wnętrze zostanie wzbogacone o naprawdę wyjątkowy, trwały, wygodny, a jednocześnie bardzo stylowy mebel!

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *