lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Zestaw Chesterfield Lux
Zestaw Chesterfield Luxstrzałka

Zestaw Chesterfield Lux


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Zestawy wypoczynkowe

Zestaw Chesterfield Lux z kolekcji premium to ponadczasowy model, który znajduje uznanie na całym świecie. Świetnie wkomponowuje się w obecne trendy loftowe, a również łączy nowoczesność z klasyką.

Wykonany jest w klasyczny sposób przez ręce prawdziwego fachowca, przez co jest wyjątkowo unikatowy w formie i stylistyce. Chesterfield Lux to najbardziej rozbudowana wersja modelu Chesterfield w naszej kolekcji.

Cechuje się najwyższą dbałością o szczegóły. Eleganckie pikowania, pinezki ozdobne, podłokietniki o nietypowym kształcie i szykowne, drewniane nogi- te wszystkie elementy składają się na prestiż tego modelu. Jeśli w Twoim salonie brakuje mebla, który nadałby mu charakter, Chesterfield Lux wypełni tę lukę. 

Konstrukcja mebla wykonana została z drewna bukowego oraz innych komponentów od sprawdzonych dostawców. Wypełnienie stanowi wysokoelastyczna pianka.

Zestaw ubrany został w wysokiej jakości, miły w dotyku plusz. Tkanina nadaje meblowi dodatkowego połysku wzmacniając jego wizualne atuty. Materiał jest bardzo odporny na ścieranie (100 000 cykli w teście Martindale'a) oraz posiada powłokę hydrofobową

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

 

 

< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081