lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest

Jesteśmy producentem narożników, mebli tapicerowanych coraz bardziej popularnych i docenianych przez miłośników komfortu i niebanalnych rozwiązań w architekturze wnętrz. Nasze narożniki wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką estetyką wykonania.

Kolekcja Premium skierowana jest do wymagających klientów, doceniających niepowtarzalne formy i ceniących komfort. Została stworzona zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu mebli wypoczynkowych. Zachwyca niebanalnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi oraz wysoką jakością materiałów. Narożniki Chesterfield to meble tapicerowane najwyższej klasy, zaspokajające gust najwybredniejszych klientów, którzy przywiązują najwyższą wagę do jakości i stylu mebla oraz trwałości kojarzonej z historią imperium brytyjskiego.

Nowoczesne meble do salonów

Narożniki to przede wszystkim meble do salonów, gdzie funkcja dekoracyjna ma największe znaczenie. Linia Premium doskonale komponuje się we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, angielskich i minimalistycznych. Narożniki to również meble o dużej funkcjonalności. Oferuję nie tylko wygodę podczas odpoczynku, umożliwiają spędzanie czasu podczas spotkań z rodziną lub przyjaciółmi, ale niektóre model dysponują również funkcją spania. Modułowa budowa pozwala na dowolne zestawianie poszczególnych elementów i konfigurowanie mebla w dowalony sposób. Wygodne poduszki i regulowane zagłówki zwiększają komfort i dają poczucie pełnego relaksu.

Jako producent nowoczesnych narożników przykładamy wszelkich starań do estetyki wykonania oraz stosowania najwyższej jakości materiałów. Wytrzymałe i odporne na użytkowanie tkaniny nadają naszym narożnikom szlachetności, a niemal nieograniczona możliwość wyboru koloru pozwala dopasować mebel do każdego charakteru wnętrza.

Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 600 257 452
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 609 572 870