lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik modułowy Sewilla
Narożnik modułowy Sewillastrzałka

Narożnik modułowy Sewilla


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Narożniki

Sewilla to idealny mebel do salonu z nowoczesnym designem. Narożnik dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Model składa się z modułów, każdy może dopasować konfigurację i wymiary mebla do własnych potrzeb.

Siedzisko, wykonane na sprężynach falistych oraz piance wysokoelastycznej, gwarantuje odpowiedni komfort wypoczynku. Dodające kolorytu poduszki stanowią wygodne oparcie dla pleców i pełnią funkcję ozdobną Sewilla to połączenie zjawiskowego wyglądu i najwyższej jakości.

Sewilla potrafi zaskoczyć komfortem. Pomimo kanciastego kształtu oparcia, odpowiednio zaprojektowane wypełnienie, gwarantuje wysoką jakość odpoczynku i duże dopasowanie się oparcia do ułożenia ciała.

Pluszowa tkanina jest bardzo miła w dotyku i podkreśla atuty mebla. Specjalnie wykonane, wyjątkowe szwy dodają uroku. Sewilla to model z duszą, upiększy Twoje wnętrze i nie umknie uwadze gości. Masywna bryła rownoważona jest designem w nowoczesnym stylu. 

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Zobacz produkt w sklepie button

?

 

 

?

 

 

 

 

 

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081