lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Palermo z funkcją spania
Narożnik Palermo z funkcją spaniastrzałka

Narożnik Palermo z funkcją spania


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Narożniki

Narożnik Palermo to nowoczesny i jednocześnie bardzo praktyczny mebel. Bardzo wygodny i komfortowy, wyposażony jest też w funkcję spania i pojemnik.

Narożnik wyróżnia się oświetleniem LED, którego kolor można wybierać za pomocą pilota. Pozwala to na nieograniczone możliwości dopasowania mebla do własnego wnętrza oraz nadania mu świeżości.

Palermo charakteryzuje się interesującymi przeszyciami w ekoskórze i eleganckimi kształtami. Nowoczesny narożnik osadzony jest na niskich, chromowanych nogach podkreślających jego charakter. 

Konstrukcja narożnika Palermo zbudowana została z solidnego drewna. Wypełnienie stanowi elastyczna pianka będąca gwarancją komfortu.

Regulowane zagłówki dają duża swobodę. Kilkustopniowa regulacja pozwala na dostosowanie oparcia według własnych upodobań. 

Funkcja spania idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania, jak i podczas wizyt gości. Duży pojemnik pozwoli Ci na przechowywanie dużej ilości rzeczy.

Dostępny w szerokiej gamie materiałów obiciowych.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Narożnik Benetto zobacz w sklepie Ramaro

Narożnik Palermo wymiary

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081