lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Amsterdam MAX
Narożnik Amsterdam MAXstrzałka

Narożnik Amsterdam MAX


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Narożniki

Narożniki Amsterdam z kolekcji Premium charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem. Cztery wersje tego samego, nowoczesnego mebla pozwolą łatwiej dopasować go do Twojego salonu.

Duża bryła wypełni przestronne wnętrze, a szeroka paleta kolorów i gatunków tkanin oraz skór naturalnych daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji pomieszczeń. Duża powierzchnia siedzenia gwarantuje, że znajdzie się na nim miejsce dla całej Twojej rodziny. Dodatkowy komfort gwarantują regulowane kilkustopniowo zagłówki.

Tapicerka zaprezentowanego na zdjęciu modelu Amsterdam MAX wykonana została z tkaniny Nursia. Miękki, przyjemny w dotyku plusz charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie (wynik 100 000 cykli w teście Martindale'a). Hydrofobowy materiał jest bardzo łatwy w utrzymaniu.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Narożnik Benetto zobacz w sklepie Ramaro

 

 

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081