lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest

Ramaro, producent mebli tapicerowanych przygotował kolekcję atrakcyjnych i wygodnych kanap. Kanapa, choć niektórzy mylą ją z sofą to mebel o konstrukcji szkieletowej, którego oparcie sięga do połowy pleców lub szyi osoby siedzącej. Kanapy w odróżnieniu od sof mają funkcję spania. To z kolei sprawia, że pojemnik na pościel ogranicza w pewnym stopniu możliwości konstrukcyjne i powoduje, że kanapy nie mogą mieć tak finezyjnej formy, jak niektóre sofy.

Praktyczne i estetyczne meble

W naszej firmie przykładamy dużą wagę do estetyki i jakości. Nasze kanapy to meble wykonane z najlepszych gatunków drewna oraz estetycznych i wytrzymałych materiałów zapewniających długie użytkowania kanapy. Kanapy mogą komfortowo pomieścić kilka siedzących osób. System rozkładania pozwala na wygodne wysuwanie siedziska, składania oparcia i tworzenie przestrzeni do spania.

Kanapy Ramaro wyróżniają się niebanalnym wzornictwem. Duży wybór modeli pozwala na urządzenie salonu według upodobań klienta. Znakomicie prezentują się we wnętrzach, zwłaszcza że oferujemy je w wielu kolorach oraz z różnych materiałów. Dostępne są kanapy ze skóry, z ekoskóry oraz obite materiałami tapicerskimi o wielu wzorach i fakturach. Często łączmy kilka kolorów tkanin i uzyskujemy atrakcyjne efekt wizualny. Kanapy są wygodne, mają ergonomicznie dopasowane oparcia oraz komfortowe poduszki. Przyjmie zagłębić się w wygodnej kanapie i oddać się lekturze książki lub spędzić czas z rodziną przed telewizorem. Po rozłożeniu kanapy otrzymujemy wygodą przestrzeń do spania.

Zapraszamy do oglądania naszej kolekcji kanap w salonach firmowych w miejscowościach Swarzędz i Paczkowo niedaleko Poznania.

Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 600 257 452
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 609 572 870