lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb

Zestawy wypoczynkowe

Jako producent nowoczesnych wypoczynków oferujemy wyjątkowe zestawy mebli. W kolekcji Premium znajdują się zestawy mebli wypoczynkowych dostępnych w wielu konfiguracjach. Pozwala to na stworzenie dowolnego kompletu, który można wykorzystać według własnych upodobań jako atrakcyjne wyposażenia salonu lub pokoju dziennego.

Nowoczesne meble wypoczynkowe

Salon bez mebli wypoczynkowych? Trudno to sobie wyobrazić. Niema w każdym mieszkaniu i domu salon to strefa wypoczynku i miejsce, w którym przyjmujemy gości. Aby spędzić tam miło czas w komfortowych warunkach, niezbędne są wygodne i praktyczne meble wypoczynkowe. Nowoczesne wypoczynki dają poczucie wygody, skłaniają do relaksu i pozwalają na miłe chwile oddechu. Zagłębieni w wygodnych fotelach, sofach i w narożnikach toczymy długie rozmowy z przyjaciółmi, celebrujemy uroczystości rodzinne i oddajemy się przyjemnym chwilom.

Nasze zestawy mebli wypoczynkowych to solidne i ponadczasowe wzory, które łatwo zaadaptować do potrzeb użytkownika. Wykonane są z materiałów najwyższej klasy. Mocne konstrukcje wyprodukowane zostały z dobrej jakości surowca, a tkaniny gwarantują długoletnie użytkowanie. Meble dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Do ich pokrycia wykorzystano skóry naturalne oraz nowoczesne tkaniny obiciowe. Istnieje także możliwość wyboru wybarwienia nóżek oraz zastosowania nici kontrastowych.

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją Premium w salonach firmowych Ramaro. Znajdują się one niedaleko Poznania w Swarzędzu i w miejscowości Paczkowo.

Zestaw Chesterfield Martens GOLD
zobacz więcej
Zestaw Benetto
zobacz więcej
Zestaw Chesterfield Classic
zobacz więcej
Sofa Frida i fotel Clip
zobacz więcej
Zestaw Chesterfield
zobacz więcej
Zestaw Chesterfield Martens
zobacz więcej
Zestaw Chesterfield Lux
zobacz więcej
Zestaw Amsterdam
zobacz więcej
Zestaw Valentino
zobacz więcej
Sofa Chelsea i fotel Dublin
zobacz więcej
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081