lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Zestaw Chesterfield
Zestaw Chesterfieldstrzałka

Zestaw Chesterfield


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Zestawy wypoczynkowe

Ponadczasowy zestaw Chesterfield, cieszy się niemalejącą popularnościa na całym świecie. W doskonały sposób łączy klasyczny szyk z obecnymi trendami. Wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły zrobi wrażenie na każdym.

Użyte w nim komponenty zostały dobrane ze szczególną uwagą tak, aby zestaw służył Ci przez długie lata. Oprócz pięknego wyglądu, zestaw charakteryzuje się nieprzeciętną wygodą. Doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach

Dopracowane ręcznie detale robią wrażenie. Eleganckie, ozdobne pinezki podkreślają dystyngowany wygląd bryły. Klasyczne kształty, głębokie, pikowania wyróżniają nasz mebel. 

Szkielet mebla wykonany został z wytrzymałego drewna bukowego, natomiast wypełnienie siedzeń stanowi wysokoelastyczna pianka.

Wykorzystana w modelu tkanina została wybrana tak, aby jak najlepiej podkreślić atuty. Materiał w elegancki sposób "oblewa" mebel oraz nadaje mu błysku. Miły w dotyku plusz charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, oraz warstwą hydrofobową

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Zestaw Chesterfield wymiary

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081