lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Sofa Lanai z funkcją spania
Sofa Lanai z funkcją spaniastrzałka

Sofa Lanai z funkcją spania


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Optimum linia Sofy

Sofa Lanai to prosty 3-osobowy mebel z dodatkiem 2 poduszek. Idealny wybór do mniejszych pokoi gościnnych. Możliwość doboru tkaniny, daje Ci pewność, że sofa będzie idealnie dostosowana do Twojego salonu.

Nowoczesne kształty i uniwersalna forma sprawiają, że sofa Lanai to idealne rozwiązanie do salonu, czy pokoju gościnnego. Dwie ozdobne poduszki upiększają mebel i poprawiają komfort. 

Sofa wykonana została z solidnej, drewnianej konstrukcji, co zapewni Ci długi czas użytkowania. Wypełnienie stanowi elastyczna pianka, będąca zapewnieniem komfortu na wysokim poziomie. 

Użycie tkaniny hydrofobowej ułatwia czyszczenie i sprawia, że nie musisz się martwić o zabrudzenia. Oprócz tego materiał charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na ścieranie (100 000 cykli w teście Martindale'a)

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

 

 

 

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081