lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Sofa Frida
Sofa Fridastrzałka

Sofa Frida


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Sofy

Sofa Frida to mebel wyjątkowy, stworzony z pasją. Za dopracowane ręcznie detale odpowiadają doświadczeni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Elementem wyróżniającym sofę Frida na tle innych mebli są oryginalne przeszycie w kształcie kraty na oparciu. Oprócz uwagę zwraca nietuzinkowy kształt- podłużna bryła wykończona pięknie wyprofilowanymi bokami i oparciem. Możliwość doboru ilości i koloru poduszek oparciowych sprawia, że każdy znajdzie konfigurację odpowiednią dla siebie. Sofa opiera się na drewnianej ramie w kolorze wenge- jej jakość i wytrzymałość widać na pierwszy rzut oka.

Mebel wykonano na wytrzymałej, drewnianej konstrukcji. Siedzenie wypełnione jest pianką wysokoelastyczną, a poduszki zostały wypełnione silikonem.

Tkanina Nursia idealnie pasuje do modelu Frida. Materiał nie tylko sprawia, że sofa zdaje się błyszczeć, ale także odpowiednio podkreśla jej kształty. Dodatkowo charakteryzuje się on hydrofobowością i wynikiem 100 000 cykli w teście Martindale, co czyni go niezwykle wytrzymałym i zapewnia wiele lat użytkowania.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

sofa frida

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081