lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Sofa Frida i fotel Clip
Sofa Frida i fotel Clipstrzałka

Sofa Frida i fotel Clip


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Zestawy wypoczynkowe

Zestaw składający sie z sofy Frida i fotela Clip to najwyższy możliwy poziom w kwestii dystyngowanego stylu. Zaprojektowane w angielskim klimacie meble staną się najbardziej wyrazistą ozdobą Twojego ekskluzywnego salonu.

Frida i Clip są nasycone elementami wywołującymi olbrzymie wrażenie. Drewniana, solidna rama w kolorze brązowym stanowi wytrzymałą bazę obu modeli. Oryginalne przeszycia na oparciu sprawiają, że modele wyróżniają się na tle innych mebli. Dekoracyjne poduszki wykonane w błyszczącej tkaninie dodają pożądanego, szykownego charakteru. Wraz z odpowiednim wystrojem wnętrza zestaw ten nada Twojemu salonowi świeżego blasku.

Oprócz niezaprzeczalnych atutów wizualnych, meble zostały stworzone tak, aby służyć Ci wiele lat. Wytrzymała, drewniana konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby pozostać przez wiele lat w nienaruszonym stanie. Wypełnienie mebla stanowi elastyczna pianka, natomiast poduszki zostały wypełnione w 100% silikonem.

Użyta tkanina Nursia, to miękki, przyjemny w dotyku plusz charakteryzujący się szczególnym błyskiem. Elegancki materiał wzbogacony został o warstwę hydrofobową WATER BLOCKED. Czyszczenie mebla ogranicza się do wytarcia plam nasączoną wodą szmatką. 

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

SOFA

FOTEL

 

 

 

 

 

 

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081