lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Sofa Diamond z funkcją spania
Sofa Diamond z funkcją spaniastrzałka

Sofa Diamond z funkcją spania


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Optimum linia Sofy

Zaprojektowana w skandynawskim stylu sofa Diamond to jeden z naszych bestsellerów. Funkcjonalny mebel o niewielkich wymiarach doskonale nadaje się do małych pomieszczeń.

Atrybutem wyróżniającym sofe Diamond spośród innych mebli są pionowe, gęste przeszycia tworzące interesujący efekt wizualny. Elegancki wygląd wzbogacony jest wysokimi nogami w kolorze czarno-złotym. Dostępne są też nogi drewniane lub czarno-srebrne. Minimalistyczne kształty i drobne boki są idealną bazą dla dopracowanych detali.

Konstrukcja mebla wykonana została z wytrzymałego drewna oraz płyty.

Tkanina Nursia to miły, przyjemny w dotyku plusz. Miękki materiał cechują się warstwą hydrofobową oraz dużą odpornością na ścieranie (100 000 cykli w teście Martindale'a). Dostępna w wielu odcieniach Nursia umożliwia na idealne dopasowanie koloru mebla do swojego wnętrza.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Narożnik Benetto zobacz w sklepie Ramaro

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081