lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest
Narożnik Saint-Tropez z funkcją spania
Narożnik Saint-Tropez z funkcją spaniastrzałka

Narożnik Saint-Tropez z funkcją spania


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Optimum linia Narożniki

Narożnik Saint Tropez cechuje niesamowita funkcjonalność. Model przepełniony jest udogodnieniami, które umilają czas użytkowania.

Regulowane zagłówki pozwolą Ci dopasować wysokość oparcia do ułożenia swojego ciała. Funkcja spania to doskonałe rozwiązanie, dla osób posiadających mniejszą ilość pomieszczeń, lub podczas wizyt znajomych. Otwierany boczek (na zdjęciu z prawej strony) z dodatkowym pojemnikiem, połączony z półką na laptopa, pozwolą Ci na wygodne korzystanie z komputera, podczas siedzenia na meblu. Model posiada także pojemnik na pościel, ukryty pod siedzeniem. Wzorzyste poduszki dodają meblowi świeżego charakteru.

Mebel ubrany został w ekoskórę oraz tkaninę. Poszczególne materiały zostały rozmieszczone na meblu w taki sposób, aby jak najbardziej wykorzystać ich atuty. Na progu oraz zagłówkach została użyta łatwa do czyszczenie ekskóra, natomiast część służąca do siedzenie została wykończona przyjemną w dotyku tkaniną. 

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

 

 

 

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 600 257 452
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081