lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Rossini
Narożnik Rossinistrzałka

Narożnik Rossini


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Narożniki

Nowy model narożnika w naszej kolekcji Premium. Klasyczna bryła narożnika Rossini charakteryzuje się minimalizmem, a zarazem niezwykłą elegancją. Rossini zaspokoi wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów

Sporej wielkości narożnik pozwoli Ci na znalezienie miejsca dla dużej ilości gości. Mebel podtrzymują nowoczesne, czarne, metalowe nóżki, idealnie wpasowujące się w koncept tego modelu. Leżanka zapewnia dodatkowe miejsce do wypoczynku.

Wykonany jest z wysokiej jakości surowców: łatwej w utrzymaniu tkaniny i pianki wysokoelastycznej. Poduszki oparciowe są wypełnione silikonem, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Konstrukcja wykonana z drewna bukowego

Niepowtarzalny wygląd połączony z wygodą wypoczynku, zapewniają całkowitą satysfakcję użytkownika. Udekoruj swoje pomieszczenie narożnikiem Rossini. Mebel wykonany został w tkaninie cechującej się imponującym połyskiem, która podkreśla jego największe atuty- duże, ozdobne poduszki. Kontrastujący łososiowy kolor przyciąga uwagę.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

 

 

 

 

 

 

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081