lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Morena z funkcją spania
Narożnik Morena z funkcją spaniastrzałka

Narożnik Morena z funkcją spania


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Optimum linia Narożniki

Narożnik Morena to mebel o konstrukcji prostej, ale bardzo stabilnej i wytrzymałej. Charakteryzują go nowoczesność i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań.

Masywna bryła sprawia ogromne wrażenie. Walory estetyczne podnoszą eleganckie, niskie, chromowane nóżki oraz piękna tkanina. 

Duża powierzchnia spania, pojemnik na pościel to doskonałe rozwiązania dla codziennego snu. Regulowane zagłówki, sprawiają, że narożnik spełni wszystkie Twoje potrzeby. Kilkustopniowa regulacja pozwala na idealne dopasowanie oparcia pod swoje potrzeby. 

Konstrukcja mebla zaprojektowana została tak, aby przetrwać wiele lat. Szkielet składa się z solidnego drewna oraz innych komponentów od sprawdzonych dostawców

Funkcjonalny mebel powinien być wykończony tkaniną łatwą w utrzymaniu i wytrzymałą. Zaproponowany materiał Fiora wzbogacona została o technologię LIQUID BLOCK- warstwę nieprzepuszczającą płynu. Wynik 100 000 cykli w teście Martindal'e oznacza bardzo dużą odporność na ścieranie.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Narożnik Benetto zobacz w sklepie Ramaro

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081