lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Manhattan z funkcją spania
Narożnik Manhattan z funkcją spaniastrzałka

Narożnik Manhattan z funkcją spania


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Narożniki

Narożnik Manhattan to stylowy mebel wypoczynkowy, który doskonale będzie się prezentował zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Do tapicerowania wykorzystywane są materiały i tkaniny najwyższej jakości, szeroka gama kolorów to gwarancja, iż każdy może wybrać swój wymarzony, pasujący do zaplanowanej aranżacji pomieszczenia mebel. 

Zadaniem narożnika Manhattan jest przede wszystkim funkcjonalność. Duża powierzchnia do siedzenia stanie się idealnym rozwiązaniem podczas spotkań w większym gronie. Każdy z Twoich gości może dopasować ułożenie zagłówka zgodnie ze swoimi preferencjami. Kilkustopniowa regulacja daje dużą swobodę. 

Dużych rozmiarów funkcja spania idealnie nadaje się zarówno do spontanicznego snu Twoich gości, jak i do codziennego komfortowego wypoczynku. Pojemnik na pościel pozwala przechowywać duża ilość przedmiotów.

Na funkcjonalność mebla składa się również odpowiednia tkanina. Zastosowany w przykładzie materiał charakteryzuje się warstwą wierzchnią nieprzepuszczającą płynów. Dzięki temu, w razie rozlania napoju wystarczy go odsączyć ściereczką. Dużą odporność na ścieranie jest gwarancją wielu lat satysfakcji.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Narożnik Benetto zobacz w sklepie Ramaro

 

 

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081