lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Dominator Mini z funkcją spania
Narożnik Dominator Mini z funkcją spaniastrzałka

Narożnik Dominator Mini z funkcją spania


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Optimum linia Narożniki

Narożnik Dominator Mini z funkcją spania to mebel przepełniony użytecznymi rozwiązaniami. Dominator to model idealny do salonu lub pokoju gościnnego.

Proste kształty wzbogacone zostały elementami dekoracyjnymi. Niskie, drewniane nogi oraz ukryta w boku półka dodają porządanego szyku.

Sporych wymiarów funkcja spania oraz 2 duże pojemniki na pościel doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Miękkie wypełnione silikonem poduszki oparciowe zapewniają wysoką wygodę. Ozdobna półka idealnie nada się do przechowywania książęk.

Zastosowana tkanina Nursia to miły w dotyku, miękki plusz o charakterystycznym połysku. Oprócz tego materiał charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie (100 000 cykli w teście Martindale'a) oraz posiada warstwę WATER BLOCKED (rozlane płyny nie wnikają wgłąb tkaniny.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Narożnik Benetto zobacz w sklepie Ramaro

 

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081