lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Diamond z funkcją spania
Narożnik Diamond z funkcją spaniastrzałka

Narożnik Diamond z funkcją spania


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Optimum linia Narożniki

Narożnik Diamond z funkcją spania to model w stylu skandynawskim. Dzięki wbudowanej funkcji spania mebel stanie się miejscem Twojego codziennego wypoczynku. Atuty wizualne modelu Diamond zachwycają. 

Cechą charakterystyczną modelu Diamond są pionowe przeszycia na oparciu oraz bokach. Wysokie, czarno-złote nogi (dostępne również w innych kolorach) sprawiają, że Diamond nabiera lekkości i dodatkowej elegancji. 

Funkcja spania o wymiarach 192 cm na 105 cm zapewnia możliwość wypoczynku dla dwóch osób. Ukryty pod siedzeniem pojemnik na pościel stanie się dodatkową opcją dla przechowywania Twoich rzeczy.

Mebel składa się z drewnianiej kontrukcji oraz wypełnienia pianką elastyczną

Zastosowana tkanina Nursia to miły w dotyku plusz. Wizualnie charakteryzuje się charakterystycznym połyskiem. Materiał uzyskał wynik 100 000 cykli w teście Martindale'a. Oprócz tego Nursia jest hydrofobowa co znacznie ułatwia czyszczenie.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Narożnik Benetto zobacz w sklepie Ramaro

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081