lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Como
Narożnik Comostrzałka

Narożnik Como


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Narożniki

Narożnik Como to wyjątkowy, okazały dwukolorowy narożnik, który doskonale sprawdza się w przestrzennym salonie. Wysoka jakość oraz oryginalny design powoduje, że Como jest pięknym narożnikiem.

Regulowane zagłówki oraz kształt mebla- odpowiednio wyprofilowana otomana, pozwalają na wygodny relaks. Pokaźne wymiary zapewniają pomieszczenie całej rodziny podczas spotkań.  

Cechuje go stabilna konstrukcja i solidne wykończenie. Odpowiednio zaprojektowany, drewniany szkielet daje pewność wielu lat użytkowania. Siedzenia wypełnione zostały elastyczną pianką

Mebel osadzony jest na niskich, chromowanych nogach podkreślających jego walory. Duża powierzchnia boków pozwala na ułożenie na nich dekoracji, książek...  Dekoracyjne poduszki w kontrastowych kolorach upiększają mebel i poprawiają komfort. 

Narożnik jest wykonany z ekoskóry. Materiał nadaje meblowi pożądanego, nowoczesnego charakteru. Model stanie się doskonałym uzupełnieniem salonu urządzonego według aktualnych trendów. Idealnie komponuje się z ławą Como, wykonaną w tym samym stylu.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

 

 

 

 

 

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081