lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Coco z funkcją spania
Narożnik Coco z funkcją spaniastrzałka

Narożnik Coco z funkcją spania


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Optimum linia Narożniki

Narożnik Coco z funkcją spania to mebel w stylu skandynawskim. Niewielki mebel charakteryzuje duża uniwersalność i funkcjonalność.

Lekkie pikowania na bokach i oparciu to cechy charakterystyczne modelu Coco. Narożnik opiera się na wysokich, drewnianych nogach, idealnie wpasowujących się w styl skandynawski. Smukłe kształty meble są zapewnieniem podkreślenia atutów Twojego wnętrza.

Model posiada funkcję spania doskonale sprawdzającą się podczas codziennego snu. Pojemnik na pościel pozwala przechowywać sporą ilość przedmiotów.

Funkcjonalny mebel powinien zostać ubrany w wytrzymałą tkaninę. Użyty materiał Solaia to miękki w dotyku szenil dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Użytkowe cechy tkaniny robią wrażenie. 100 000 cykli w teście Martindale jest zapewnieniem wielu lat użytkowania tkaniny bez powstawania wytarć. Warstwa hydrofobowa nie przepuszcza rozlanych płynów do wnętrza materiału.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

 

Narożnik Benetto zobacz w sklepie Ramaro

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081