lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Chesterfield
Narożnik Chesterfieldstrzałka

Narożnik Chesterfield


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Narożniki

Narożnik Chesterfield to ponadczasowy model, który znajduje uznanie na całym świecie. Świetnie wkomponowuje się w obecne trendy loftowe, łącząc nowoczesność z klasyką. Wykonany jest w klasyczny sposób przez ręce prawdziwego fachowca, przez co jest wyjątkowo unikatowy w formie i stylistyce.

Cechą charakterystyczną modelu Chesterfield są jego eleganckie kształty przypominające stylistykę poprzedniego wieku. Wykwintny mebel wyprodukowany został z naciskiem na dopracowanie detali. Ozdobne pinezki wzmacniają szykowny wygląd modelu Chesterfield. Zaokrąglone, ręcznie pikowane oparcie przykuwa wzrok. Drewniane, ciemne nogi o pięknych kształtach stanowią solidną podporę narożnika.

Narożnik Chesterfield posłuży Ci wiele lat- solidna drewniana konstrukcja jest gwarancją solidności. Komfort siedzenia zapewnia wysokiej jakości pianka wysokoelastyczna.

Zastosowana tkanina jest kolejnym z atutów tego modelu- dodaje błysku i podkreśla kształty. Miękki plusz jest bardzo przyjemny w dotyku.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Narożnik Benetto zobacz w sklepie Ramaro

 

 

 

< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081