lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest
Narożnik Chesterfield Long U
Narożnik Chesterfield Long Ustrzałka

Narożnik Chesterfield Long U


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Narożniki

Chesterfield Long U to najwyższa klasa. Szykowna, ponadczasowa forma podkreślona jest błyszczącą tkaniną i dopracowanymi szczegółami. Mebel wprawia w osłupienie, jest idealnym wyborem dla bardzo eleganckich wnętrz.

Specjalnie zaprojektowane kształty kojarzą się z wykwintnymi pomieszczeniami XX wieku. Jego cechą charakterystyczną są głębokie pikowania wykończone guzikami. Wszystko wykonane przez specjalistów z wieloletnim stażem w branży meblarskiej. 

Ideą mebla jest podkreślenie wyjatkowości wnętrza. Drewniane, wysokie, czarne nogi o klasycznym kształcie, oraz czarno-złote pinezki ozdobne dopełniają całość.

Czerwona tkanina o niepowtarzalnym błysku dodatkowo wzmacnia skojarzenia z dawnym, ponadczasowym, eleganckim stylem ubiegłego wieku. Nowoczesnego wydanie klasycznego mebla idealnie wpasuje się w aktualnie panujące trendy.

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

 

narożnik chesterfield long podwójny

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 600 257 452
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081