lupa
PL EN DE seperator Facebook pinterest gmb
Narożnik Benetto
Narożnik Benettostrzałka

Narożnik Benetto


Strona główna linia Katalog Mebli linia Kolekcja Premium linia Narożniki

Nowoczesny narożnik Benetto w stylu Chesterfield. Okazały, masywny mebel to doskonała dekoracja nowoczesnego salonu i komfortowe miejsce wypoczynku. Benetto budzi zaufanie. Ponadczasowy charakter i nowoczesne wykonanie gwarantują pełną satysfakcję. 

Charakteryzuje się szerokimi, pikowanymi podłokietnikami i progiem, wykonanymi ręcznie przez doświadczonych fachowców. Dopracowane detale nie budzą wątpliwości. Specjalnie wyprofilowane kształty, dodają powagi oraz eleganckiego charakteru. Spore rozmiary narożnika staną się doskonałym rozwiązaniem podczas spotkań w gronie znajomych, a imponujący wygląd na pewno nie umknie ich uwadze. 

Duża ilość poduszek ozdobnych, wykonanych w ozdobnej, błyszczącej tkaninie podkreśla walory narożnika Benetto. Poza funkcją ozdobną, służą one także do umilenia wypoczynku. Walory estetyczne modelu Benetto budzą uznanie. 

Drewniana, solidna konstrukcja mebla osadzona jest na niskich nogach. 

Możliwość wyboru dowolnej tkaniny z naszej oferty, sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się idealnym dopasowaniem mebla do własnego pomieszczenia. W sprawie indywidualnego dopasowania wymiarów mebla oraz tkaniny prosimy o kontakt.

Narożnik Benetto zobacz w sklepie Ramaro

Galeria

Zobacz galerię zdjęć
< Powrót
Umów się Skóry i tkaniny

linia Zobacz więcej
Umów się Sklep internetowy

linia Zobacz więcej
Umów się Pokaz mebli w 3D

linia Zobacz więcej
Nasze salony
Paczkowo ul. Średzka 36 tel. 787 091 182
Piła ul. Rynkowa 23/27 tel. 600 701 911
Piła al. Niepodległości 159 tel. 696 819 081