Eksport mebli poza granice Polski.

Urządzaj swoich klientów
w standardach Ramaro

Porozmawiajmy o współpracy.

Jesteśmy marką lokalną, która sięga globalnie.

Ugruntowana i stabilna obecność na rynku międzynarodowym była naszym ogromnym marzeniem, ale też wyzwaniem – by mimo zwiększonego zapotrzebowania nie uronić ani krzty z jakości naszych mebli. Dziś owocnie współpracujemy z partnerami z całej Europy – i nie ukrywamy dumy!

Rozwój linii produkcyjnej i dobór profesjonalnych (i odpowiedzialnych!) dostawców pozwalają nam wspólnie osiągać niezwykle satysfakcjonujące efekty dla wszystkich. Dzięki temu z nieskrywaną przyjemnością obserwujemy, jak dzieła, które wychodzą spod rąk projektantów i rzemieślników naszego warsztatu cieszą coraz szersze grupy klientów z różnych zakątków Europy.

0 +
Wyprodukowanych mebli
0
Lat doświadczenia
0 +
Pracowników
0
Salonów sprzedaży

Profesjonalizm

Jesteśmy profesjonalistami nie tylko w warsztacie, ale też w biznesie. Dzięki pasji do rozwoju i ambicjom sięgającym daleko poza nasze rodzime targowisko w Pile — dziś pewnie stoimy na nogach i odważnie inwestujemy w przyszłość.

Pasja

Chłodne, finansowe kalkulacje w długodystansowym biegu nigdy nie wygrają z pasją – ale jeśli połączyć te dwa atuty… Otrzymasz mieszankę wybuchową Ramaro - wieloletnią gwarancję sukcesu.

Wsparcie

Współpraca na rynku międzynarodowym to dla nas prawdziwa partnerska podróż ramię w ramię. Dlatego, kiedy zobowiązujemy się do wspólnego projektu, jesteśmy zaangażowani do granic możliwości — a Twoi klienci stają się dla nas tak cenni, jak nasi.

Standard Ramaro

Żeby zagwarantować naszym klientom o wiele więcej, niż rzemieślniczą poprawność (a nam dumę z wykonanej pracy), wprowadziliśmy nowy wyznacznik jakości: Standard Ramaro. To nim od lat kierujemy się, doprowadzając każdy mebel do perfekcjonizmu.

Twoi najlepsi klienci – nasze najwyższe standardy

Jesteś właścicielem salonu w Lizbonie? A może obsługujesz meblowy sklep internetowy z magazynem w Bukareszcie? Niezależnie od miejsca, w którym prowadzisz swoją firmę – zobowiązujemy się do utrzymania standardów Ramaro. Czyli najwyższych! Tak, jak otwarci jesteśmy na wszystkie zakątki Europy – tak nie narzucamy sztywnych granic współpracy i każde partnerstwo rozpatrujemy indywidualnie.

Jeśli wiesz, że Twoi klienci docenią kunszt i ducha naszego warsztatu i chętnie sięgną po meble z kolekcji Ramaro – skontaktuj się z nami. Chętnie usiądziemy do jednego z naszych stołów, by porozmawiać o przyszłości i wspólnych sukcesach.

Napisz do nas!

Razem na pewno znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie dla Twojego biznesu.